Site İçi Arama

Üyelik Koşulları / Gizlilik Sözleşmesi

Turizmdatabank (TDB) sistem üyeliği ve koşulları.

Turizmdatabank (TDB) sistem üyeliği ve koşulları
 
Bu sitede sunulan hizmetler, Turizmdatabank (bundan böyle kısaca "TDB" olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır. Yasal sahibi Erol Karabulut olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi kendisine aittir.
 
Erol Karabulut, bu sitede (TDB) yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.
 
TDB'de sunulan hizmetlerden geniş biçimde faydalanmak isteyenler sisteme 2 ayrı kategoride üye olabilmektedir.
 
18 yaşından gün almış bireyler, gerçek kimlik bilgileri ile SİTE'deki ilgili üyelik formunu eksiksiz doldurarak üyelik işlemlerine başlayabilirler. Form doldutanlar, TDB tarafından aranarak (ve/veya eposta yoluyla ulaşılarak, üyelik işlemleri tamamlanır.
 
Gereken işlemleri yapanlar, seçtiği TDB UYELİK seçeneklerine göre hizmet almaya başlayabilirler. 
 
KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ
 
SİTE vasıtasıyla sunulmakta olan ticari ve kişiye özel nitelikteki hizmetlerden yararlanacak gerçek ve/veya tüzel kişilerle TDB arasında elektronik ortamda akdedilen işbu sözleşmedir.
 
TDB'nin, site üzerinden sunacağı hizmetler genel itibariyle Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlanan elektronik ticaretten ibarettir. TDB, www.turizmdatabank.com adresinde sunulan ürünleri, üye tarafından bedeli (vergiler dahil) ödendikten sonra kullanıma açmaktadır.
 
TDB,  site üzerinden sunacağı hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, hizmetlere ilişkin olarak yapacağı değişiklikleri sitede yayınlamasıyla yürürlüğe koymuş addedilir.
 
Sitede TDB'nin kendi kontrolünde olmayan başka kişilerin sahip olduğu veya işlettiği başka web sitelerine link verilebilir. Bu linkler ticari bir ortaklık, iş ve destek anlamına gelmemektedir. Linklerle ulaşılan sitelerin içerikleri hakkında TDB sorumlu değildir. 
 
TDB, sitede mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmekte. Ancak zaman zaman bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilmektedir. TDB, yayın politikası olarak, açlıklanan veya elde edilen bilgilerin; doğruluk, açıklık, tutarlılık analizlerini yaparak üyelerine ulaştırmaktadır. Bu analizler de bazı gecikmelere neden olabilmektedir. TBD, bilgiyi hızlı değil, doğru vermek amacını taşıyan bir işleyişe sahiptir.
 
TDB'ye Basit (Basic) veya Exclusive şeklinde üye olanlar, sahip oldukları şifreleri kendileri dışındakilere kullandırtamazlar. Bunun tespit edilmesi durumunda abonelikleri iptal edilir ve ücre idaesi yapılmaz.
 
TDB'de sunulan araştırma ve dosyaları da izinsiz şekilde çoğaltamaz, dağıtamaz ve satamamazlar. Bu fiilleri işleyenler hakkında yasal yollara başvurulur.
 
İşbu "WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ"nden kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku'na tabidir ve Antalya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 


E-BÜLTEN ABONELİĞİ
97TR
...
antalya haber